TRENÉŘI

V Pulse Fitness Benešov máme tým plně vyškolených profesionálních trenérů, kdy každý se zaměřuje na kokrétní oblast sportu.

Zdeněk Vedra

"Zdendy, Vedrys," - osobní trenér a instruktor

Největší osobnost Pulse co do hmoty, tak lásky k fitness. Život bez činky a jiného železa je nemyslitelný. Jeho práce, není práce. Jeho působení ve fitness je posláním a tak to má být! Co to znamená pro Tebe? Trenér s dvacetiletými zkušenostmi, který ví co dělat a nakopne Tě na každém tréninku. Odbornost nehledal jen na kurzech, ale hlavně na sobě samém a s profesionálními závodníky, trenéry a mnoho zkušeností sbírá i na závodech různých kategorií fitness, cross. Je to obyčejný kluk, co dělá neobyčejné progresy s mladými klienty, s klienty po úrazech ale i závodníky či osobami s problémy s pohybovým aparátem. Jeho rady jsou k nezaplacení, přesto není kasičkou za každý názor a moc rád pomůže každému s otazníky veškerého pohybu a problematiky cvičení. Je to velký pohodář. Takže jestli chceš ,,pohodový,, tréninky --> kontaktuj Zdendu.

Mgr. Iris Mango

osobní trenér a lektor fitness

Barevná holka. Věčně barevně rozzářenou potkáte holku z Liberce, co dorazila do Pulse poprvé už před 7 lety po zastávce v Praze. Iris vzala fitness od podlahy. Nejen že se účastnila soutěží bikini fitness a má za sebou velké zkušenosti z mnoha fitness center, ale vystudovala i obor trenér fitness I.třídy na UK FTVS, výživový poradce s aprobaci sportovní diagnostika a wellness specialista (VSTVS PALESTRA) Věnuje se aktivně zdravému stravování a coachování online, snaží se klienty dostat do pohody nejen v rámci tréninku, ale celkové životní harmonie. Je empatická, milá, ale narazíte. Nečekejte, že tréninky budou pohlazení - určitě na duši, ne na svalech. Neznamená to, že budete chodit z tréninku po čtyřech - jsme tu normální a jako každý trenér - Iris chce vidět výsledky, je nápomocná ve všech směrech posouvaní se klienta za lepším životním stylem a radosti z odcvičeného tréninku. Iris se věnuje mimo jiné i alternativním medicínám - ráda poradí s akupunkturou, s produkty zažívacími a běžnými recepty na skvělé zdravé jídlo. Pokud chceš pomoci a hledáš i životního kouče ve více směrech --> kontaktuj Iris.

Michaela Vávrová

"Míša" - osobní trenér a instruktor

Od mala se nám "flákala" v tělocvičně a to desítky hodin za měsíc. Její průpravou do života byla sportovní gymnastika, což je vrcholem pomyslného žebříku sportovních dovedností. Protože jestli to nevíte, kdo se alespoň dotkne gymnastiky v mládí, získá průpravu do všech sportů a pohybů těla. Míša se jen nedotkla, ale prošla víc jak 15 let tréninky, závody, úrazy, slzami i štěstím. To je sport. Míša ovšem prošla i silnou zkušeností problémy se stravou. Netají se tím, je vyrovnaná a zná úskalí nejen mladých slečen "být hubený". Míši osobnost je plná zkušeností a to jak těch pozitivních, tak negativních a proto je pro práci trenérky fitness prakticky vybudovaná od mala a certifikát fitness trenéra pouze tuto skutečnost podtrhl. Míša už od roku 2020 nahodila zpět do života několik maminek, ale i vrcholových sportovkyň. Je velice precizní a do tréninků vkládá naprostou profesionalitu a přípravu. Jestli chceš milou trenérku s přísným přístupem, neboli Tvoje vůle je momentálně nízko --> kontaktuj Míšu.

Jan Krňanský

osobní trenér a instruktor

Nejmladší, ale přesto zkušený jako starý pardál - ,,Arnold,,. Honza si šlape cestu fitness životem od svých 16ti let. Zvládnul už nejen soutěže fitness, ale pověnovat se široké klientele našich zákazníků. Je velice pečlivý, klidný a snaží se každého motivovat k pravidelnému cvičení - ke změně životního stylu. Honzu si velmi oblíbila jak dospělá klientela, tak studenti, pro které je velkým vzorem. Jako i ostatní členi týmu Pulse - jeho profese je koníček, sen i zábava = profesionál.

Viktorija Lapina

osobní trenér a instruktor

Václav Horálek

osobní trenér

Sandra Nechybová

instruktorka tance

Bc. Monika Slabá

osobní trenérka, instruktorka, výživová poradkyně, masérka

Alexandra Micková

osobní trenérka, instruktorka, výživová poradkyně, masérka

Ceník služeb osobních trenérů

Zdeněk Vedra
Mgr. Iris Mango
Michaela Vávrová
Jan Krňanský
Osobní trénink 1 hodina cena na dotázání
Dvojice jednorázově 1 hodina cena na dotázání
Balíček 5 hodin cena na dotázání
Balíček 10 hodin cena na dotázání
Dvojice 10 hodin cena na dotázání
Osobní trénink 1 hodina990 Kč
Dvojice jednorázově 1 hodina1200 Kč
Balíček 5 hodin4000 Kč
Balíček 10 hodin6900 Kč
Dvojice 10 hodin8900 Kč
Osobní trénink 1 hodina590 Kč
Startovací balíček 5 hodin1889 Kč
Balíček 5 hodin2700 Kč
Balíček 10 hodin4800 Kč
  
Osobní trénink 1 hodinacena na dotázání
Dvojice jednorázově 1 hodinacena na dotázání
Studenti 3 lekcecena na dotázání
Balíček 5 hodincena na dotázání
Balíček 10 hodincena na dotázání
Dvojice 10 hodin7200 Kč