Speciálně sestavené programy

Představujeme vám speciálně sestavené programy našimi trenéry,
které vás dostanou zpět do kondice a pomůžou vám splnit stanovené cíle.
Pokud si nejste jistí, jaký program je pro vás ideální, neváhejte se s námi poradit.

Girls GO

GirlsGo je na míru postavený program pro všechny ženy. Zkušená trenéra a fitness instruktorka Iris Mango Ti pomůže zpevnit břicho, vyrýsovat ruce a zapracovat na svém krásném zadku. Naučíš se základům fitness a správnému provedení jednotlivých cviků pod zkušeným dohledem.

High Heels dancing

Taneční lekce High Heels na podpadcích jsou dynamické a kombinují tanec as ladnými pohyby na vysokých podpatcích. Tyto lekce jsou strukturovány tak, aby posílily sebevědomí a ženskost, a zároveň zdokonalily taneční dovednosti. Během lekce se naučíte různé taneční kroky a choreografie. To pomáhá zlepšit rovnováhu, držení těla a eleganci v pohybu. Lekce jsou vhodné pro všechny úrovně, od začátečníků až po pokročilé tanečníky. Důraz je kladen na to, jak se pohybovat s grácií a sebejistotou. Ale naučí i běžnou chůzi do práce, na rande či večírek. Taneční lekce na podpadcích jsou samozřejmě i zárukou posilování celého těla, jako u všech tanečních podob. Bojíš se? Stydíš se? Není proč! Nikdo dokonalý z nebe nespadl! Na tréninky přijď v legínách, ale klidně i ve volných teplákách. Jaké boty jsou vhodné a jak vybírat? Napiš mi na můj Instagram profil a já Ti poradím se vším 🙂

Fitness maminky s miminky

Míša si pro vás společně s Miou připravila program fitness maminky s miminky. Bude pro vás všechny vyhrazený náš taneční sál, kde jsou vítané i kočárky. V případě, že si vaše mimi dá raději dýchánek v kočárku, může spinkat i pod vaším dozorem venku v kočárku. Budeme cvičit tak, jak nám to děti dovolí. Nebudeme si vyčítat pláč ani radostné křičení ze cvičení 🙂 Cvičení bude zaměřeno na cvičení po porodu a problémové partie. Budeme si povídat o stravě a doplňcích - ať jsme brzy zase fit. Děti někdy využijeme jako závaží a nebo jako naše diváky na dece 🙂 Známe ty časté podzimní chřipičky a shon před Vánocemi. Kurz tedy bude připraven na 10 lekcí a 2 lekcičky dostanete jako bonus zdarma - ať se předem kompenzují rýmičky 🙂 Na lekce dorazte klidně dříve - jak vám to bude pohodlné k uspání dětí, k uspokojení prázdného bříška a dalších potřeb malých fitnessáčků 🙂 Těšíme se na Vás! Je něco na co jsme zapomněli? Pište, volejte a rádi vám poradíme.

Fitness youngers

Pro letošní rok je kapacita omezena, ale tréninky v týdnu přidány! Můžeš tedy makat častěji a naučit se cvičit s kamarády jak s náčiním, tak ve fitku pod vedením našeho zkušeného trenéra Honzy, který právě seskočil ze síně slávy bodyfitness soutěží! Vyber si jen, jaký druh tréninku zvolíš. Zda skupinovou formou kruhových tréninků nebo individuálnější v malé skupině. Tréninky můžeš také kombinovat!

Chceš začít cvičit ve fitness a nevíš jak? Máš kámošku nebo kámoše s kterým chceš začít cvičit pravidelně a naučit se všechny cviky nejen s vlastní vahou, ale i se stroji, činkami, lany a veškerým vybavením našeho fitka? Přihlas se na tento program! Honza vás provede fitness od základu. Naučíš se strukturu tréninku, jak nabírat svaly, jak hubnout. Jaké doplňky v budoucnu používat pro kvalitní trénink, ale hlavně veškerou techniku cviků! Přihlas se do party Fitness youngers a my Tě to naučíme! A navíc.. bude to zábava!

Individuální skupina

Skupinový trénink

Fight

Zkušení zápasníci, trenéři a srdcaři Tě provedou tréninky bojových sportů. Nahodí Ti fyzičku a techniku úderů. Není třeba zkušeností, je třeba chtít makat. Program pro muže i ženy. Program co Tě v novém roce nakopne, naučí a zocelí.

FOR TEAM

Připravíme tvůj tým na vítěství v zápasech. Tento program zahrnuje vstup celého týmu na kolektivní trénink s trenérem/trenéry, který pomůžeme s problematikou cviků, vybudováním fyzické kondice, mobilitou, se zraněním a kompenzací!