Speciálně sestavené programy

Představujeme vám speciálně sestavené programy našimi trenéry,
které vás dostanou zpět do kondice a pomůžou vám splnit stanovené cíle.
Pokud si nejste jistí, jaký program je pro vás ideální, neváhejte se s námi poradit.

Fight

Zkušení zápasníci, trenéři a srdcaři Tě provedou tréninky bojových sportů. Nahodí Ti fyzičku a techniku úderů. Není třeba zkušeností, je třeba chtít makat. Program pro muže i ženy. Program co Tě v novém roce nakopne, naučí a zocelí.

FIT Ráno

Program pro všechny, kdo chtějí makat ráno. Jsme připraveni tréninky přizpůsobit dle zájemců - tzv. těšíme se na muže, ženy, začátečníky a pokročílé. Čeká nás cross, kardio, silové tréninky, ale i ochutnávka fitboxu a yogy!

Men GO

Men Go je speciální program sestavený pouze pro muže. Zkušený fitness trenér a instruktor skupinových lekcí Zdeněk Vedra ti pomůže dostat se do životní formy, nabrat svalovou hmotu, zpevnit své tělo a být jako skála. Osvojíš si správnou techniku provedení jednotlivých cviků, získáš mobilitu a věříme, že si vybuduješ pozitivní vztah ke cvičení. K dokonalému tréninkovému plánu pomohou i lekce boxu a základy yogy! Pánové, protáhnout prostě potřebujete!

Do plavek s Iris - VYPRODÁNO

Na míru postavený program pro všechny ženy. Zkušená trenérka a fitness instruktorka Iris Mango ti pomůže zpevnit břicho, vyrýsovat ruce a zapracovat na svém krásném zadku. Naučíš se základům fitness a správnému provedení jednotlivých cviků pod zkušeným dohledem.

FOR TEAM

Připravíme tvůj tým na vítěství v zápasech. Tento program zahrnuje vstup celého týmu na kolektivní trénink s trenérem/trenéry, který pomůžeme s problematikou cviků, vybudováním fyzické kondice, mobilitou, se zraněním a kompenzací!

Easy Start - UKONČENO

Začínáš? Máš strach z fitness či jsi čerstvá maminka? Bolí Tě záda a nemůžeš někde ,,hopsat,, na ZUMBĚ? Tento program je skvělý právě pro Tebe! Jednu hodinu věnujeme YOGA cvičení. Prodýcháme všechny potíže v těle, uvolníme a protáhneme. Druhý trénink zapojíme posilování celého těla. Vše s důrazem na poctivě provedený cvik, správné dýchání a dobré protažení. Posílíme core a připravíme Tě na další level cvičení. Začni cvičit s pokorou a zdravě - začni s námi!

Cross & fit - UKONČENO

Chceš se posunout dál? Naučit se pořádnou techniku od dřepu po kliky, angličáky a pořádně se u toho zapotit? Tenhle program Ti dá víc než jen ,,kruháček,, .Projdeme si vše pěkně od základu, až po ....... výzvy. Trénink 2x v týdnu zaručí, že Tě vtáhneme do pořádně fyzičky a rozhýbeme všechny svaly. Budeme si hrát s lany, kettlebely, bedničkami, činkami, švihadly, TRX vše ve váze Tobě vhodné! Na začátku programu rozdáme 2x vážení na INBODY. Na konci tak zjistíš, jak Ti tréninky pomohly vypálit tuky a zpevnit!

Hell - UKONČENO

Nemáš rád/a nudné kardio na páse či rotopedu? Potřebuješ zařadit pořádné poceníčko a páleníčko tvých partií? Tento program je ideální pro Tebe! Čeká Tě 1x týdně Alpinning propojený s pořádným páleníčkem bříška a v druhém tréninku Tě zapálí Iris cvičením v sále s vlastní vahou nebo malou zátěží v tepové frekvenci, co bude pálit ještě celé odpoledne! Jednoduché cviky s vysokým počtem opakování, v tempíčku! Zapojíme cvičení Tabata a Hiit!

Men GO - UKONČENO

Men Go je speciální program sestavený pouze pro muže. Zkušený fitness trenér a instruktor skupinových lekcí Zdeněk Vedra ti pomůže dostat se do životní formy, nabrat svalovou hmotu, zpevnit své tělo a být jako skála. Osvojíš si správnou techniku provedení jednotlivých cviků, získáš mobilitu a věříme, že si vybuduješ pozitivní vztah ke cvičení.

Girls GO - UKONČENO

Girls Go je na míru postavený program pro všechny ženy. Zkušená trenérka a fitness instruktorka Iris Mango ti pomůže zpevnit břicho, vyrýsovat ruce a zapracovat na svém krásném zadku. Naučíš se základům fitness a správnému provedení jednotlivých cviků pod zkušeným dohledem.

Fitness youngers - PROBÍHÁ

Chceš začít cvičit ve fitness a nevíš jak? Máš kámošku nebo kámoše s kterým chceš začít cvičit pravidelně a naučit se všechny cviky nejen s vlastní vahou, ale i se stroji, činkami, lany a veškerým vybavením našeho fitka? Přihlas se na tento program! Honza vás provede fitness od základu. Naučíš se strukturu tréninku, jak nabírat svaly, jak hubnout. Jaké doplňky v budoucnu používat pro kvalitní trénink, ale hlavně veškerou techniku cviků! Přihlas se do party Fitness youngers a my Tě to naučíme! A navíc.. bude to zábava!