Speciálně sestavené programy

Představujeme vám speciálně sestavené programy našimi trenéry,
které vás dostanou zpět do kondice a pomůžou vám splnit stanovené cíle.
Pokud si nejste jistí, jaký program je pro vás ideální, neváhejte se s námi poradit.

Fitness maminky s miminky

Míša si pro vás společně s Miou připravila program fitness maminky s miminky. Bude pro vás všechny vyhrazený náš taneční sál, kde jsou vítané i kočárky. V případě, že si vaše mimi dá raději dýchánek v kočárku, může spinkat i pod vaším dozorem venku v kočárku. Budeme cvičit tak, jak nám to děti dovolí. Nebudeme si vyčítat pláč ani radostné křičení ze cvičení 🙂 Cvičení bude zaměřeno na cvičení po porodu a problémové partie. Budeme si povídat o stravě a doplňcích - ať jsme brzy zase fit. Děti někdy využijeme jako závaží a nebo jako naše diváky na dece 🙂 Známe ty časté podzimní chřipičky a shon před Vánocemi. Kurz tedy bude připraven na 10 lekcí a 2 lekcičky dostanete jako bonus zdarma - ať se předem kompenzují rýmičky 🙂 Na lekce dorazte klidně dříve - jak vám to bude pohodlné k uspání dětí, k uspokojení prázdného bříška a dalších potřeb malých fitnessáčků 🙂 Těšíme se na Vás! Je něco na co jsme zapomněli? Pište, volejte a rádi vám poradíme.

Fitness youngers

Pro letošní rok je kapacita omezena, ale tréninky v týdnu přidány! Můžeš tedy makat častěji a naučit se cvičit s kamarády jak s náčiním, tak ve fitku pod vedením našeho zkušeného trenéra Honzy, který právě seskočil ze síně slávy bodyfitness soutěží! Vyber si jen, jaký druh tréninku zvolíš. Zda skupinovou formou kruhových tréninků nebo individuálnější v malé skupině. Tréninky můžeš také kombinovat!

Chceš začít cvičit ve fitness a nevíš jak? Máš kámošku nebo kámoše s kterým chceš začít cvičit pravidelně a naučit se všechny cviky nejen s vlastní vahou, ale i se stroji, činkami, lany a veškerým vybavením našeho fitka? Přihlas se na tento program! Honza vás provede fitness od základu. Naučíš se strukturu tréninku, jak nabírat svaly, jak hubnout. Jaké doplňky v budoucnu používat pro kvalitní trénink, ale hlavně veškerou techniku cviků! Přihlas se do party Fitness youngers a my Tě to naučíme! A navíc.. bude to zábava!

Individuální skupina

Skupinový trénink

Fight

Zkušení zápasníci, trenéři a srdcaři Tě provedou tréninky bojových sportů. Nahodí Ti fyzičku a techniku úderů. Není třeba zkušeností, je třeba chtít makat. Program pro muže i ženy. Program co Tě v novém roce nakopne, naučí a zocelí.

FOR TEAM

Připravíme tvůj tým na vítěství v zápasech. Tento program zahrnuje vstup celého týmu na kolektivní trénink s trenérem/trenéry, který pomůžeme s problematikou cviků, vybudováním fyzické kondice, mobilitou, se zraněním a kompenzací!