PULSÁČEK

Pulse Fitness Benešov nabízí pestrý program i pro děti v podobě skupinových lekcí boxu, tance a fitness pohybových cvičení pro děti. Kvalifikovaní trenéři provedou děti tréninky, které je budou bavit.

Sportovní kroužky pro děti

Začínáme od 19.9.2022! První lekce ZDARMA! Přijďte s dětmi vyzkoušet box, tanec a další naše skvělé aktivity pro děti!

Lekce boxu

Nabízíme lekce boxu pro chlapce i dívky ve dvou věkových kategoriích. V úterý jsou připravené lekce pro děti ve věku 6 - 10 let, ve středu pak smíšené lekce pro obě věkové kategorie a ve čtvrtek jsou lekce vyčleněny pro věkovou kategorii 11 - 14 let. Naši profesionální lektoři naučí děti základní techniky boxu, budou se věnovat fyzické kondici a zaměří se na správnou motoriku.

Fitnessáček

Fitnessáček je speciální program, který naučí vaše děti základům gymnastiky, motoriky, naučí děti správnému držení těla a postará se o správný rozvoj pohybu. Cílem je aktivní pohyb dětí všemi směry a o intenzivní zapojení celého těla. Tento program je pro děti ve věku 5 - 10 let.

Fitness youngers

Chceš začít cvičit ve fitness a nevíš jak? Máš kámošku nebo kámoše s kterým chceš začít cvičit pravidelně a naučit se všechny cviky nejen s vlastní vahou, ale i se stroji, činkami, lany a veškerým vybavením našeho fitka? Přihlas se na tento program! Honza vás provede fitness od základu. Naučíš se strukturu tréninku, jak nabírat svaly, jak hubnout. Jaké doplňky v budoucnu používat pro kvalitní trénink, ale hlavně veškerou techniku cviků! Přihlas se do party Fitness youngers a my Tě to naučíme! A navíc.. bude to zábava!

Tanec

Každou středu v podvečer tančíme taneční styl Contemporary (balet, jazz, moderní balet, scénický tanec,…) a poctivě se připravujeme na jarní sezónu tanečních pohárových soutěží po celém Středočeském kraji a v Praze.