PULSÁČEK

Pulse Fitness Benešov nabízí pestrý program i pro děti v podobě skupinových lekcí boxu, tance a fitness pohybových cvičení pro děti. Kvalifikovaní trenéři provedou děti tréninky, které je budou bavit.

Sportovní kroužky pro děti

Začínáme v týdnu 18.9. – 22.9.2023 vždy v den a čase uvedeném u jednotlivých sportovních aktivit níže! Přijďte s dětmi vyzkoušet box, tanec a další naše skvělé aktivity pro děti!

Lekce boxu

Nabízíme lekce boxu pro chlapce i dívky ve dvou věkových kategoriích. V úterý jsou připravené lekce pro děti ve věku 6 - 10 let, ve středu pak smíšené lekce pro obě věkové kategorie a ve čtvrtek jsou lekce vyčleněny pro věkovou kategorii 11 - 14 let. Naši profesionální lektoři naučí děti základní techniky boxu, budou se věnovat fyzické kondici a zaměří se na správnou motoriku.

Tanec

Pro letošní rok tu máme speciální den a speciální konkurz a to 20.9.2023. NESMÍŠ TO PROPÁSNOUT! Konkurz poběží na dva taneční směry a to Street dance a Contemporary! Co bude konkurz obnášet? Poznáme se, společně si zatancujeme, probereme taneční cíle a jak moc bereš náš kurz vážně? Kapacita je omezena a my chceme právě Tebe - pokud máš týmový duch, trénink je pro Tebe svatý a chceš svoje dovednosti zlepšit na maximum! Chceš být ty součástí týmu a mít novou partu? Chceme Tě! Těšíme se!

Každou středu pak protančíme a poctivě se budeme připravovat na jarní sezónu tanečních pohárových soutěží po celém Středočeském kraji a v Praze.

Doraz 20.9.2023
16:00 - konkurz Street dance
18:00 - konkurz Contemporary

Fitness youngers

Pro letošní rok je kapacita omezena, ale tréninky v týdnu přidány! Můžeš tedy makat častěji a naučit se cvičit s kamarády jak s náčiním, tak ve fitku pod vedením našeho zkušeného trenéra Honzy, který právě seskočil ze síně slávy bodyfitness soutěží! Vyber si jen, jaký druh tréninku zvolíš. Zda skupinovou formou kruhových tréninků nebo individuálnější v malé skupině. Tréninky můžeš také kombinovat!

Chceš začít cvičit ve fitness a nevíš jak? Máš kámošku nebo kámoše s kterým chceš začít cvičit pravidelně a naučit se všechny cviky nejen s vlastní vahou, ale i se stroji, činkami, lany a veškerým vybavením našeho fitka? Přihlas se na tento program! Honza vás provede fitness od základu. Naučíš se strukturu tréninku, jak nabírat svaly, jak hubnout. Jaké doplňky v budoucnu používat pro kvalitní trénink, ale hlavně veškerou techniku cviků! Přihlas se do party Fitness youngers a my Tě to naučíme! A navíc.. bude to zábava!

Individuální skupina

Skupinový trénink

Fitnessáček

Fitnessáček je speciální program, který naučí vaše děti základům gymnastiky, motoriky, naučí děti správnému držení těla a postará se o správný rozvoj pohybu. Cílem je aktivní pohyb dětí všemi směry a o intenzivní zapojení celého těla. Tento program je pro děti ve věku 5 - 10 let.