Fitness a členství - Pulse Fitness a Welness
menu
 

KARDIO ZÓNA

Kardio zóna

Patro je vybaveno kardio stroji (běžeckými pásy, orbitercky, koly, vesly). V prostoru se nachází i protahovací a odpočinková zóna, sál TRX a další posilovací stroje (triceps extension, vibrogym, low back, chest press, incline press, chin up atd.).

SILOVÁ ZÓNA

Silová zóna

Přízemí je věnováno silovému cvičení, vybavení je zejména silového charakteru (činky, lavice na břicho, hrazdy, benchpress, multipress, scotova lavice, stroj lýtka a záda a další)

FIT-CROSS ZÓNA

Stará tělocvična, gym nebo i jiné označení pro FIT CROSSovou zónu známe nejen z USA, ale dnes se již můžete setkat s tímto zařízením po městech v ČR. Cílem crossu je obsáhlý a všestranný funkční trénink, díky kterému posilujete celé tělo a zdokonalujete sílu, obratnost, výdrž, mrštnost, mobilitu i koordinaci.. prostě VŠE! Cross je totiž kombinace atletiky, gymnastiky, silových cviků vsazených do ojedinělého tréninkového programu. 

Cross doporučujeme všem jako základ pro fyzickou kondici, ale samozřjemě jako doplněk vrcholovým sportovcům (hokej, fotbal, rugby...atd.) Hodiny CROSS najdete v našem rozvrhu, nebo můžete využít prostor samostatně či s trenérem!
Vybavení: Kettlebelly, sáně se závažím, medicimbaly, plyometrická bedna, švihadla, míče, hrazda, osa se závažím, žebřiny, pneu, kladiva, lana šplhací, lodní lana, kruhy, vesla, klec

ČLENSTVÍ A FITNESS

 

 

 

 

Pulse nabízí několik variant členství za velmi výhodné ceny. Všechny druhy členství zahrnují silovou zónu, kardio zónu, dámskou zónu, všechny nabízené skupinové lekce, finskou saunu a hlídání dětí. Díky členství neplatí členové nic navíc. Podrobnosti o členství viz. ceník služeb. Speciální členství je v nabídce pro studenty, důchodce, maminky a firmy.

SPOLUPRACUJEME Tersam service Čejka band Davocar Sporthobby Bene plus Monínec Nemocnice Rudolfa
Copyright © 2015 - 2018 LUCIADESIGN.CZ všechna práva vyhrazena | www.luciadesign.cz